!!!בניית אתרים בשנת 2021 מה כדאי לדעת

!!!בניית אתרים בשנת 2021 מה כדאי לדעת

עולם האינטרנט אין סופי וגודל ללא הפסקה מה הדרך הנכונה והמהירה בכדאי לבלוט באינטרנט למרות התחרות בזמן הקצר ?ביותר
!!!היום לא צריך לבנות אתר אפשר באותו המחיר לקנות אתר שכבר מגלגל לקוחות ובולט בגוגל

עולם האינטרנט גודל ללא הפסקה נכון להיום יש למעלה מי 1.7 מיליארד אתרי אינטרנט וכול יום יש כחצי מיליון אתרים חדשים!
בטח אתם שואלים את עצמכם איך לעזאזל אפשר להתחרות עם מיליארד אתרים ? שלא נדבר בכלל על להיות מקום ראשון בגוגל .
אז כן זה אפשרי (SEO)  זה השם ראשי תיבות Search engine optimization ובעברית אופטימיזציה למנועי חיפוש הכוונה לקידום אתרים לקדם את האתר שלך למעלה להיות מקום ראשון בגוגל בכול חיפוש שקשור לעסק ולמוצר שלך .
איך עושים את זה איך מקדמים אתרים? אז כך יש לגוגל ולכול מנוע חיפוש אינדקס של כול אתר כולל כול המידע עלו ויש להם רובוטים שעוברים על כול אתר כול יום ובדקים מי הכי מתאים להיות מקום ראשון לדוגמה חיפוש מילה סנדלר בגוגל 1.האתר שמדבר הכי הרבה על סנדלר וכדו 2.האתר עם כמות האנשים שנמצאים בו באופן יומי הכי הרבה 3. ונשארים להכי הרבה זמן בממוצע באתר 4.אתר שטוען את העמודים הכי מהר 5.אתר שמדברים עלו ברשת הכי הרבה.  חשוב לדעת שזה 5 הדברים הכי חשובים בקידום אתרים אבל יש עוד הרבה פרטים ועדכונים שגורם משנה כול הזמן .
ובכלל למה שיבחרו דווקא באתר שלכם אפילו אם אתם במקום הראשון ?
אז התשובה כזאת בזמן שאחרים מנסים לרמות ולעשות טריקים על גוגל בכדאי להיות במקום הראשון במקום באמת לקדם את האתר נכון צריך לעמוד בדרישות של מנועי החיפוש בכדאי להצליח אבל אחרי הכול אנחנו מוכרים לאנשים אמתיים ולא לרובוטים!
לכן הדבר הכי חכם ונכון לעשות ולחשוב מהלך אחד קדימה הרי גם גוגל ומנועי החיפוש רוצים לרצות את משתמשי האינטרנט ולתת להם את האתר הרלוונטי ביותר וככה גם הם בונים את הדרישות
אז במקום לעשות קומבינות על גוגל שיחשוב שאתה אתר טוב וישם אותך מקום ראשון עד לעדכון ( פינגווין או פנדה )החדש ואז תחזור לתחתית וגם בזמן הקצר הזה  האנשים יראו אותך ראשון אבל לא יקנו כי אתה אתר שמיועד לרובוטים ולא לאנשים אמתיים .
לחשוב מהלך קדימה על המשתמשים לחושב בדיוק כמו גוגל וככה גם תרצו את הלקוחות שלכם וגם את מנועי החיפוש! לכן הכי חשוב תמיד לחשוב מה חסר תחשבו בתור מבקרים באתר כמה פעמים ביקרתם באתר ואמרתם באסה אי אפשר לשלוח הודעה או חבל שאי אפשר לדבר בווטספ או חבל שאין סרטון למוצר או לא הבנתי אם זה מעור או מבד ? תתנו כמה שיותר מידע אמיתי ואמין כמה שיותר מוחשיות צבע קול ווידאו תמונה באתר שלכם והכי חשוב שיהיה נגיש קל לשימוש ומסודר לפי קטגוריה חברות צבעים מחירים לדוגמה באתר למוצרי חשמל שיהיה קטגוריה של טלוויזיה וקטגוריות משניות נוספות של איכות גודל וכ שאנשים יעברו בין דפים ומוצרים בקלות. 
שהכתב וכול הגרפיקה תהיה מובנת וקריא בגופן נוח וגדול מספיק .
אחרי שהבנו את כול זה הרי לקידום אתרים  לוקח הרבה זמן כמה חודשים לפחות + הזמן של הבניית אתרים האם זה באמת שווה להשקיע כלכך הרבה כסף וזמן בלי להרוויח כלום כמה חודשים ?
אז כן זה שווה מאוד מדובר כאן בהשקעה לטווח ארוך. 
אם אין לי אפשרות כספית וזמן להשקיע בקידום אתרים אורגני אז לא כדאי לבנות אתר בכלל?
לא היום יש אפשריות להיות מקום ראשון בגוגל עם אתר טוב מקצועי אמין ונוח למשתמש תוך מספר ימים בודדים!!!!!
יש אפשרות לשלם למנהל קמפיינים PPC) Pay-per-click) ובעברית לשלם לקליק אפשר לשלם למנהל קמפיינים של גוגל בכדאי להיות במקום הראשון בגוגל כבר מהיום ולהרוויח הרבה זמן השקעה וכסף עם זאת כול פעם צריך לשלם תמיד
לכן ההמלצה הטובה ביותר לשנת 2021 לקנות אתר שמקודם בגוגל אתר אינטרנט שבנוי כבר ומותאם למשתמשים ברמה גבוהה אתר שצבר זמן באינדקס של מנועי החיפוש ומוכן ב100% בשבילכם נכון אתם תשלמו את כול הכסף בפעם אחת אבל !!תקבלו תוצאות ולקוחות מהרגע הראשון בלי לחכות